تبلیغات
خبرگزاری رسمی باشگاه شموشک نوشهر - تصاویر/ اردوی شموشك مازندران در شهریار و تفاوتی كه در مسئولان شهر نوشهر با مسئولان یك شهر تهرانی می توان احساس كرد!

زنده باد زندگی ، زنده باد شموشک

تصاویر/ اردوی شموشك مازندران در شهریار و تفاوتی كه در مسئولان شهر نوشهر با مسئولان یك شهر تهرانی می توان احساس كرد!

نویسنده :
تاریخ:چهارشنبه 12 آذر 1393-03:09 ب.ظ

تیم فوتبال شموشك مازندران عصر روز گذشته موفق شد تیم لیگ برتری راه آهن تهران را شكست دهد.

به گزارش مازندلیگ، شاگردان علی جانملكی در حالی موفق شدند این دیدار را با نتیجه 2 بر 1 به سود خود به پایان برسانند كه تمرینات خوب و مستمری را دنبال می كنند و روز به روز به مرز آمادگی نزدیك می شوند.

اما مسئله ای كه مهمتر از تمرینات این تیم می باشد توجهی است كه مسئولان محل برگزاری اردوی این تیم نسبت به شموشك مازندران داشته اند.

این تیم در حالی اردوی خود را در شهریار برپاكرده است كه مسئولانی نظیر محمدرضا گروسی، مشاور معاون رئیس جمهور و حق وردی (رئیس شورای شهر شهریار) و محمدی، نجفی، صفری(سایر اعضای شورای این شهر) و همچنین حیدری(مسئول ورزشی شورای شهر) با حضور در اردوی این تیم آمادگی خود را برای هرگونه همكاری با این تیم اعلام داشتند و اتفاقاً امكانات خوب و قابل توجهی نیز در اختیار این باشگاه قرار دادند.

از سوی دیگر حسین گروسی، نمیانده مردم شهریار، ملارد و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی نیز به صورت تلفنی با وحید پوركلهر گفتگو كرد و از جزئیات اردوی شموشك مازندران جویا شد.

 

نكته قابل تأسف اینجاست كه تیم شموشك مازندران در طول 40 روزی كه از تمرینات این تیم می گذرد هنوز هیچ یك از مسئولان شهر نوشهر را بر سر تمرینات خود حاضر ندید و گویا در این شهر حسابی غریب است و تنها باید دل به هوادارانش كه منتظر آغاز بازی ها هستند ببندد.

شموشكی ها در این 40 روز تنها یكبار موفق شدند ورزشگاه شهدای نوشهر را در اختیار داشته باشند تا این تیم در ورزشگاهی كه خواستگاه اصلی اش می باشد حكم یك تیم مهمان راداشته باشد.

مسئولان هیأت فوتبال و اداره ورزش و جوانان نوشهر به بهانه خراب شدن چمن این ورزشگاه مانع تمرین شموشك می شوند در حالیكه این ورزشگاه در شرف بازسازی و نصب چمن مصنوعی قرار دارد و معلوم نیست این مسئولان قصد دارند از چمنی كه هر روز باید انتظار تعویض آن با چمن مصنوعی را بكشیم چه استفاده ای ببرند؟

اگر شموشك مازندران به عنوان تیم اول فوتبال منطقه غرب مازندران نتواند از این ورزشگاه استفاده كند پس وجود این چمن چه تأثیری در فوتبال نوشهر خواهد داشت؟ ایا این مسئله را باید به تلاش برای نابودی این شهر ربط دهیم؟

امیدواریم روزی را شاهد باشیم كه تیم شموشك مازندران جای خود را در دل فرماندار، شهردار و اعضای شهر و مسئئلان هیأت فوتبال و اداره ورزش و جوانان شهر نوشهر باز كرده باشد و همه مسئولان و مردم این شهر در جهت رشد و پیشرفت دوباره فوتبال این شهر و شموشك فراموش نشدنی گام بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo