تبلیغات
خبرگزاری رسمی باشگاه شموشک نوشهر - مراسم افتتاحیه باشگاه شموشک

زنده باد زندگی ، زنده باد شموشک

مراسم افتتاحیه باشگاه شموشک

نویسنده :
تاریخ:شنبه 3 آبان 1393-11:01 ق.ظمراسم افتتاحیه باشگاه شموشک مازندران با حضور جمع کثیری از مسئولین ورزشی، سیاسی و اقتصادی استان و کشور برگزار شد. 

به گزارش مازندلیگ، مراسم مراسم افتتاحیه باشگاه شموشک مازندران شب گذشته در هتل 5 ستاره پارسیان آزادی چالوس (هتل هایت سابق) برگزار شد و شاهد حضور مسئولین ورزشی، سیاسی و اقتصادی استان و کشور ، پیشکسوتان فوتبال نوشهر، اعضای تیم والیبال ساحلی شموشک مازندران و جمعی از هواداران نسل اولی و اصحاب رسانه بودیم.

 این مراسم باشکوه با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و سپس مالک باشگاه شموشک مازندران ضمن قرار گرفتن پشت تریبون به مهمانان حاضر در مراسم خیر مقدم گفت.

 وحید پورکلهر: شموشک مازندران به سرنوشت شموشک نوشهر تبدیل نمی شود

 وحید پورکلهر در ابتدای سخنان خود گفت: شموشک مازندران طفل نوپایی است و همه ما باید دست به دست هم دهیم و با اتحاد و همدلی این طفل را سرپا نگه داریم.

 پورکلهر در ادامه افزود: تا زمانی که فوتبال نوشهر زنده است یعنی مرحوم درویش زنده است. بنده خودم را بالاتر از این مرحوم نمی دانم ولی شموشک مازندران نیز به مانند شموشک دروه مرحوم درویش به پیش خواهد رفت چون دست حمایت همه شما عزیزان را روی سر خود احساس می کند.

 وی خاطرنشان کرد: مطمئن باشید با سعی و تلاش خود و همدلی همه شما عزیزان نمی گذارم شموشک مازندران به سرنوشت شموشک نوشهر تبدیل نشود.

 مالک باشگاه شموشک مازندران غرب استان را منبع استعدادهای زیادی دانست و گفت: تیمداری در رشته های وزنه برداری، کشتی ، والیبال و تکواندو نیز جزء برنامه های ما است.

 وحید پورکلهر در ادامه افزود: انشااله زمانی که این باشگاه شکل واقعی خود را پیدا کرد سهام آن تحویل مردم مازندران خواهد شد.

 مالک باشگاه شموشک مازندران در پایان گفت: کسانی که دست حمایت خود را به سمت این باشگاه دراز کنند را به گرمی می فشاریم.

 امام جمعه چالوس: مردم و دستگاه ها از شموشک مازندران حمایت کنند.

 امام جمعه شهر چالوس دومین سخنران مراسم دیشب بود که ضمن تسلیت بابت درگذشت عالم ربانی، آیت الله مهدوی کنی، مردم و مسئولان را به حمایت از باشگاه شموشک مازندران فراخواند.

 حجت الاسلام حجت‌الاسلام محمد مهدی راشدی نوری گفت: وقتی همچین مجموعه ای تلاش می کند تا زمینه رشد و پیشرفت ورزش این خطه را فراهم آورد وظیفه همه تمام مردم و دستگاه ها است تا باشگاه شموشک مازندران حمایت همه جانبه ای داشته باشند.

 امام جمعه شهر چالوس در پایان سخنان خود برای مهندس وحید پورکلهر و باشگاه شموشک مازندران آرزوی موفقیت و سربلندی کرد

 در ادامه این مجلس فواد بابان، گوینده سابق اخبار سراسری پشت تریبون قرار گرفت و طی سخنان کوتاهی راه اندازی مجدد باشگاه شموشک مازندران را به حضار و هواداران این تیم تبریک گفت و برای مالک این باشگاه آرزوی موفقیت کرد.

 حبیب حسین زادگان: به احترام مردم غرب استان و باشگاه شموشک مازندران به این مجلس آمدم حمایتم از این تیم را اعلام کنم

 مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران نیز در این مراسم گفت: از اینکه در جمع شما ورزشی ها و مردم خوب نوشهر و چالوس حضور دارم خوشحالم.

حبیب حسین زادگان در ادامه افزود: شموشک از پشتوانه خوب مردمی برخوردار است و مسئولین محلی باید حمایت ویژه ای از این تیم داشته باشند.

حسین زادگان با اشاره به حضور مهندس غلامرضا بهروان در این مراسم گفت: آقای بهروان از سرمایه های فوتبال مازندران هستند و بنده به اتفاق ایشان و آقای خلردی وظیفه خود دانستیم به احترام این باشگاه و مردم عزیز نوشهر در این مراسم حضور یابیم تا اعلام کنیم همه ما در کنار همدیگر باید از این تیم حمایت کنیم.

وی در ادامه افزود: آقای استاندار به بنده فرمودند سلام شان را به مردم منطقه و اهالی غرب مازندران برسانم و عنوان داشتند از شموشک مازندران نیز به مانند سایر باشگاه های این استان حمایت همه جانبه ای خواهند داشت.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران در پایان خوستار حمایت مردم نوشهر از باشگاه شد و برای مهندس پورکلهر آرزوی موفقیت کرد.

 غلامرضا بهروان: به هر جای ایران که می روم مردم از حال و روز شموشک می پرسند

رئیس هیأت فوتبال مازندران نیز در ابتدای سخنان خود گفت: از حضور شما پیشکسوتان و بزرگواران در این مجلس تشکر می کنم و از اینکه  دوستان قدیمی ام را پس از سال ها از نزدیک می بینم بسیار خوشحال هستم.

مهندس غلامرضا بهروان در ادامه افزود: در هر عرصه ای که خدمت کنید خدمات و اثرگذاری تان در جامعه ماندگار می شود.

وی در ادامه افزود: خدا مهندس درویش را رحمت کند. خدمات ایشان به فوتبال نوشهر و مازندران غیرقابل انکار است و شیوه تیمداری ایشان الگوی بسیاری از تیم ها کشور شده است.

رئیس هیأت فوتبال مازندران با بیان اینکه به هر جای ایران که می روم از من از حال و روز شموشک می پرسند گفت: تیم های مانند شموشک و نساجی مازندران شناسنامه فوتبال مازندران هستند و باید مورد حمایت مردم فوتبال دوست منطقه قرار گیرند.

بهروان با ببیان اینکه خود را خدمتگزار فوتبال مازندران می دانم اعلام کرد: از باشگاه شموشک مازندران و شخص مهندس پورکلهر از هر گونه حمایتی که از دستم بربیاید دریغ نمی کنم.

وی خاطرنشان کرد: آقای کلهر می توانند شهادت دهند از بدو تأسیس این باشگاه اعلام کردم در هر سطح و هر سمتی که باشم از این باشگاه حمایت می کنم و همچنان پای کار می مانم.

مهندس غلامرضا بهروان مرحله دوم لیگ سه فوتبال کشور را لیگ واقعی فوتبال ایران در این سطح دانست و گفت: تیم ها بسیار قدرتمندانه و با برنامه حضور می یابند و امیدواریم شموشک مازندران نیز با توپ پر روانه این مسابقات شود.

رئیس هیأت فوتبال مازندران در پایان گفت: مسئولان ارشد استان قول همه گونه همکاری را برای حمایت از باشگاه شموشک مازندران دادند و امیدواریم این تیم مردمی و ریشه دار بتواند حق فوتبال غرب مازندران را به خوبی ادا کند.

 گفتنی است، در این مراسم باشکوه که با پذیرایی از مهمانانش به صرف شام خاتمه یافت شخصیت هائی نظیر محمدصادق درودگر، قاسم و جواد حسن زاده، نادر دست نشان، فرشاد پیوس، یونس گرائیلی، علی اصغر ثمربخش، رضا یزدانی، علی پروین، منصور پورحیدری، اصغر حاجیلو و ... نیز قرار بود حضور یابند که به دلیل مشکلات شخصی موفق نشدند در مراسم شرکت کنند و طی تماس تلفنی با مهندس پورکلهر از ایشان عذرخواهی کردند.

 همچنین، در این مراسم غیبت مسئولانی نظیر محمد علی قمی اویلی (فرماندار نوشهر)، علی اکبر اسماعیل نژاد (رئیس کمیسیون شورای شهر نوشهر و عضو این شورا)، مجید خزائی، مهدی توکلی، علیرضا همتی، عیسی رمضانی و سرکار خام شعله مصطفی پور(اعضای شورای شهر نوشهر)، فرهاد شیخ الاسلامی ( شهردار نوشهر) ، مصدق آزادیان (بخشدار نوشهر) و ... در نوع خود جالب بود و جالب تر اینکه همگی این مسئولان از شهر نوشهر که خواستگاه باشگاه شموشک می باشد هستند و قول حضور در این مراسم را داده بودند و جالب تر اینکه در این مراسم شاهد حضور اکثر مسئولان شهر چالوس بودیم!!

 به گزارش مازندلیگ، ظرف روزهای آینده در خصوص باید و نباید های مراسم احیای مجدد باشگاه شموشک مازندران مطلبی روی خروجی سایت قرار خواهد گرفت.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo