تبلیغات
خبرگزاری رسمی باشگاه شموشک نوشهر - فوتبال شموشك نوشهر نیازمند حمایت و مدیریت كارآمد است

زنده باد زندگی ، زنده باد شموشک

فوتبال شموشك نوشهر نیازمند حمایت و مدیریت كارآمد است

نویسنده :
تاریخ:چهارشنبه 1 تیر 1390-05:30 ب.ظ


نوشهر - تیم فوتبال شموشك نوشهر كه در سال های نه چندان دور ، در عرصه فوتبال كشور بر سر زبانها بود و فوتبالیست های زیادی برای لیگ برتر تربیت می كرد امروز برای شكوفایی مجددش در عرصه فوتبال به مدیریت كارآمد، حمایت همه جانبه و همدلی و همكاری مسوولان امر نیازمند است.
فوتبال شموشك نوشهر نیازمند حمایت و مدیریت كارآمد است
دو دهه قبل مرحوم' مسعود درویش' مردی عاشق فوتبال و علاقمند به جوانان با تشكیل تیم فوتبال شموشك و سپس تبدیل آن به باشگاه فرهنگی و ورزشی و اقدام به ایجاد تیم های پایه، مدرسه فوتبال نونهالان ، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان كرد و تیم نوشهر مازندران را در ورزش كشور بر سر زبانها انداخت.
مرحوم درویش با چنین رویكردی مطلوب تا زمان حیاتش، توانست فوتبالیست های زیادی را در این باشگاه تربیت و تحویل ورزش كشور دهد ولی بعد از مرگش در سال 1389 ، ورثه آن شادروان به دلایلی نتوانستند ، اهداف ورزشی موسس باشگاه را دنبال كنند .
از تاریخ فوت موسس باشگاه فرهنگی و ورزشی شموشك تا سال گذشته ، تیم فوتبال شموشك نوشهر با كش و قوس های فراوانی رو به رو بوده و در این مدت با تلاش مسوولان شهرستانی و استانی اداره و ادامه یافته است.
پس از افت و خیز فراوان فوتبال شموشك نوشهر در عرصه فوتبال كشور سرانجام، سال گذشته 'سیدحمزه حسینی' اختیار باشگاه فرهنگی و ورزشی شموشك را به عهده گرفت تا كادر فنی، بازیكنان، هواداران، ورزش دوستان و مسوولان امر با خیالی آسوده، مسابقات را دنبال كنند، اما پس از ورود حسینی به این باشگاه، كادر فنی تیم یكی پس از دیگری درمدت زمان كوتاهی پس از شروع به كار خود اخراج می شدند.
تیم فوتبال شموشك نوشهر در سالهای اخیر به روند نزولی خود ادامه داد و از لیگ برتر فوتبال كشور به لیگ دسته دوم فوتبال كشور سقوط كرد.
عمل نكردن مسوولان به وعده های خود و پرداخت نشدن مطالبات مالی بازیكنان موجب شد چند بازیكن اصلی این تیم كه آینده ورزشی خود را از دست رفته می دیدند در دیدار پایانی از همراهی تیمشان خودداری كردند.
در این شرایط دشوار ،تیم فوتبال شموشك نوشهر كه مشكلات فراوانی مانند پرداخت نكردن حق و حقوق معوقه و حتی هزینه ایاب و ذهاب بازیكنان رنج می برد توانست در لیگ دسته دوم فوتبال كشور باقی بماند.
این در حالی است كه مسوولان ذیربط شهرستان و استان در پی این هستند كه بالاخره عاقبت تیم فوتبال شموشك چه می شود و چه فردی یا افرادی به وضعیت این تیم با سابقه فوتبال مازندران سرو سامان خواهد داد .
آیا شموشك فراموش می شود؟ آیا دیگر استعدادهای درخشان فوتبال نوشهر و مازندران كه از كانال شموشك به لیگ برتر فوتبال كشور معرفی می شدند، شكوفا نخواهد شد؟
آیا مسوولان شهرستان نوشهر و استان فكری به حال این فاجعه نخواهند كرد؟ و آیا بازیكنان طلبكار به حق و حقوق خود نخواهند رسید؟ آیا بازیكنانی كه برای ساختن آینده خود از وقت، شغل، زندگی، آینده و سلامت خود هزینه كردند به حق و حقوق قانونی خود نخواهد رسید؟ چه كسانی حق آن هارا خواهند داد؟
در این ارتباط شماری از بازیكنان و مربیان باشگاه فرهنگی و ورزشی تیم فوتبال شموشك
نبود مدیریت كارآمد را عامل مشكلات موجود این تیم دانستند و از مسوولان امر برای رفع این مشكلات و شكوفایی مجدد آن در عرصه فوتبال كشور خواستار كمك شدند.
'مهدی عینی' یكی از بازیكنان شموشك مدیریت كارآمد و كادرفنی متخصص را در ارتقای سطح كیفی و كمی تیم بسیار موثر دانست و گفت : تیم شموشك به طور قطع با مدیریت كارآمد و كادر فنی متخصص در بیشتر مسابقات پیروز میدان خواهد بود.
وی مدیریت ضعیف را عامل كسب نتایج ضعیف در رقابتهای فوتبال باشگاه های دسته دوم كشور دانست و خواستار توجه مسوولان امر به فوتبال شموشك شد.
وی كه حدود 12 سال در شموشك فعالیت دارد، یادآور شد : از مجموع حدود 150 میلیون ریالی قراردادم با این تیم از ابتدای آغاز مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال كشور تاكنون حدود 60میلیون دریافت كردم.
وی خاطرنشان كرد : از زمان روی كارآمدن مدیریت جدید باشگاه، وعده هایی مبنی بر رفع مشكلات معیشتی و پرداخت به موقع حقوق بازیكنان داده شده كه هیچ یك از این وعده ها محقق نشده است.
عینی گفت: درحال حاضر بیشتر بازیكنان این تیم به علت عدم تحقق وعده های مدیریت جدید این باشگاه، انگیزه ای برای ماندن در این تیم ندارند.
'سعید اسحاقی' دیگر بازیكن تیم شموشك، تامین امكانات ورزشی مناسب، تغذیه مطلوب ، تامین فضای مناسب و برنامه ریزی از پیش تعیین شده جهت اعزام بازیكنان به اردوها و مسابقات را در ایجاد انگیزه بازیكنان و موفقیت تیم موثر دانست.
وی در گفت و گو با ایرنا افزود : ‌به عنوان نمونه اعزام بازیكنان این تیم برای انجام رقابتهای لیگ فوتبال با اتوبوس و مینی بوس كاری اصولی و صحیح نیست.
وی تاكید كرد : باید كاری كرد كه شموشك نوشهر به جایگاه واقعی اش دست یابد.
سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان شموشك نوشهر، تغییر غیر اصولی كادر فنی را موجب شكست و عدم راهیابی این تیم به لیگ دست اول دانست و گفت : متاسفانه روی كارآمدن مربی ناكارآمد سبب شد تا تیم با شكست های پی درپی مواجه و درنهایت به پایین جدول لیگ نزول كند.
'مجید قطبی' در گفت و گو با ایرنا، محقق نشدن وعده های مدیریت باشگاه را در افت جایگاه تیم شموشك موثر دانست و گفت: مدیر باشگاه به جای پرداخت نقدی حقوق معوقه بازیكنان به آنان چك های بلا محل داده است كه قریب به اتفاق بازیكنان مدت چندین ماهی است كه تاكنون حقوق خود را دریافت نكرده اند.
وی ادامه داد : متاسفانه به علت این كم توجهی ها طی شش ماه اخیر بیشتر رده های سنی تیم های فوتبال شموشك با شكست رو به رو شده است.
' احمد بالی اسلامی' مربی تیم بزرگسالان تیم فوتبال شموشك به توان بالای بازیكنان این تیم اشاره كرد و گفت : تا زمانی كه در مدیریت باشگاه فرهنگی و ورزشی شموشك تغییراتی صورت نگیرد، انتظار شكست و افت بیشتر تیم دور از انتظار نیست.
وی در گفت و گو با ایرنا افزود : از 25 بازیكن تیم شموشك دست كم 11 نفر در تیم ماندگار شدند و بقیه به علت وجود مشكلات تا مشخص شدن وضعیت باشگاه از تیم كناره گیری كرده اند.
وی با بیان اینكه متولیان ورزش شهرستان برای این باشگاه زحمات زیادی متقبل شدند ، افزود : مسوولان برای رفع مشكلات تیم شموشك نوشهر تدابیر ویژه ای بیندیشند.
رییس تربیت بدنی نوشهر نیز ضعف مدیریت و نبود حمایت های مالی را از عمده مشكلات فراروی این تیم فوتبال برشمرد و گفت : مسوولان برای دستیابی این تیم باسابقه فوتبال كشور فكر اساسی كنند.
'كریم پركاس 'در گفت و گو با ایرنا با تاكید بر ضرورت حل مشكلات این تیم افزود : عملكرد ضعیف تیم فوتبال شموشك در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال كشور به نوعی جایگاه مسوولان ورزش نوشهر را زیر سئوال برده است.
وی با اشاره به فعالیت هیجده ساله تیم شموشك در فوتبال كشور اظهارداشت : مشكلات این تیم در زمینه های بدهكاری، نبود حمایت های مالی و ضعف مدیریت باید هرچه زود تر برطرف شود.
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی نیز از كم توجهی مسوولان نهادهای مربوط بویژه مسوولان ورزش استان مازندران از تیم فوتبال شموشك نوشهر انتقاد كرد.
' انوشیروان محسنی' درگفت وگو با ایرنا افزود : با توجه به سوابق حضور این تیم درلیگ های برتر و دسته یك كشور، متاسفانه وضعیت كنونی تیم شموشك به علت بدهكاری ، عدم حمایت و ضعف مدیریت مطلوب نیست.
وی با اشاره به استقرار چندین اداره كل و فعالیت تجاری و اقتصادی بیشتر این نهادها در این شهرستان نوشهر بر لزوم همكاری و مشاركت بیش از پیش مسوولان این نهادها با تیم فوتبال شموشك نوشهر تاكید كرد.
'سیدحمزه حسینی' مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شموشك نوشهر ، عامل شكست های پی درپی تیم شموشك را نبود حمایت و كم توجهی مسوولان منطقه دانست و گفت : بدون حمایت و مشاركت مسوولان، مدیریت در باشگاهی كه سال ها با مشكلات عدیده ای رو برو بوده ، كار آسانی نیست.
وی در گفت و گو با ایرنا افزود : از زمانی كه مدیریت باشگاه فرهنگی و ورزشی شموشك نوشهر را از نیمه دوم سال گذشته به عهده گرفتم تاكنون حدود پنج میلیارد و 400 میلیون ریال هزینه كرده ام.
حسینی گفت: طی این مدت تیم فوتبال شموشك نوشهر از سوی هیچ نهاد مورد حمایت قرار نگرفته است.
وی برخی از مشكلات فراروی این تیم را طبیعی دانست و اضافه كرد : اكنون وضعیت به گونه ای است كه بیشتر باشگاه های تیم فوتبال مطرح كشور با چنین مشكلاتی رو به رو هستند.
وی ابراز امیدواری كرد تمرینات این تیم با برنامه ریزی های صورت گرفته و همكاری همه جانبه مسوولان ورزش شهرستان نوشهر در فصل آینده لیگ فوتبال آغاز شودداغ کن - کلوب دات کام
نظرات سازنده شما () 
How did the Achilles tendon get it's name?
شنبه 25 شهریور 1396 10:31 ق.ظ
Awesome things here. I am very happy to peer your article.
Thanks so much and I am looking ahead to touch you.
Will you please drop me a e-mail?
Do you get taller when you stretch?
جمعه 10 شهریور 1396 10:30 ق.ظ
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you!
However, how can we communicate?
مهران
چهارشنبه 8 تیر 1390 07:30 ق.ظ
اینوجوری كه توی روزنامه تبلیغ كردن فقط توی تهران دارن تست می گیرن هنوز ، نمیدونم كی میان نوشهر و تكلیف نوشهریها با شموشك چی می شه ، از طرفی میگن قراره شموشك توی تهران تمرین كنه و فقط بازیهاشو توی نوشهر انجام بده این یه خیانت در حق نوشهر یها هست . من نمیدونم چرا زودتر تكلیف تیم رو روشن نمیكنن و هی امروز و فردا می كنن اینها فقط دارن زمان رو از دست می دن نمیدونم چرا مسئولین نوشهر كاری نمیكنن و یه تصمیم درست نمیگیرن
HamiD
سه شنبه 7 تیر 1390 08:46 ب.ظ
یعنی اصلا تو خود نوشهر تست نمیگیرن فقط تو تهران
لطفا جواب بدین
مرسی
سایت
دوشنبه 6 تیر 1390 07:47 ق.ظ

با سلام
شموشك مالك جدید نگرفته ، اسپانسر جدید برای تیم بزرگسالان گرفته ، بله به روزنامه خبر ورزشی مراجعه كنید تبلیغ تست گیری در تهران رو كرده و شماره تلفن گذاشته ، تا 10 روز آینده هم قراره تكلیف تیم برای فصل آینده روشن بشه .
بازیکن
یکشنبه 5 تیر 1390 09:26 ب.ظ
آیا صحت دارد که باشگاه شموشک مالک جدید گرفته و تست گیری را در تهران شروع کرده
HamiD
شنبه 4 تیر 1390 11:17 ق.ظ
در ضمن از مدیریت این وبلاگ هم تشکر میکنم و میخوام بگم که خسته نباشید
امیدورام همچنان به این روند خوب ادامه دهید
HamiD
شنبه 4 تیر 1390 11:13 ق.ظ
خدا کنه هرچی زودتر وضعیت شموشک روشن شه و تمرینات اغاز بشه
واقعا حیفه نوشهر با این همه استعداد
مجید
شنبه 4 تیر 1390 08:33 ق.ظ


به امید خدا وضعیت شموشك نوشهر تا آخر این هفته مشخص خواهد شد و زمان و مكان تمریات و تست گیری هم اطلاع رسانی خواهد شد.
هوادار
پنجشنبه 2 تیر 1390 10:47 ب.ظ
سلام .تمرینات شموشک چه زمانی شروع و آیا در نوشهر میماند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo